Jaký pohyb doporučujete při hubnutí?

Často se mne ptáte, jaký pohyb doporučuji při hubnutí a také vás zajímá, jaké cvičení provozuji já. Mám ráda jednoduchost. Nejen v přístupu ke stravování, ale také v pohybu a nejraději mám chůzi. Obyčejnou chůzi, na kterou nepotřebujete žádné extra vybavení, tělocvičny, značkové oblečení a proto pro řadu lidí není dost atraktivní a cool. Chůze… Read More »

Jaké jsou cesty ke zhubnutí?

Cesta ke zhubnutí. Jak zdravě zhubnout a váhu udržet. Pokud se máme bavit o zdravém zhubnutí a následném udržení váhy bez jojo efektu, pak určitě nečekejte, že vám budu vyprávět o zázračných přípravcích, po jejichž požití zhubnete přes noc. Obecně – vždycky, když někdo slibuje výsledky bez práce, je na tom něco podezřelého. Pro hubnutí potřebujeme určité změny v životním… Read More »

Proč se vám dosud nepodařilo zhubnout? 4 nejčastější důvody.

Pořád se snažíte. Děláte, co můžete. Jíte zeleninu, cvičíte, vyhýbáte se sladkostem, přemáháte chutě… Snažíte se stále o optimistický přístup, zrcadlu denně vykládáte, jak milujete svoje tělo… A nic. Vaše tělo se zaseklo. Zase ta váha neukázala ani deko dole. Proč se nedaří zhubnout? Proč se vám nepodařilo zhubnout vůbec nic? Víte co? Každý, s… Read More »

Jak začít hubnout a jak vytrvat?

Jak začít hubnout? Jak začít hubnout a jak vytrvat? Tento dotaz jste mi poslali a já ráda odpovím. Protože to je přesně to téma, co já se svými klienty řeším prakticky denně již od roku 2003. Pomáhám jim začít hubnout, nastavit realistický plán, vytrvat dostatečně dlouhou dobu, dosáhnout výsledků a výsledky udržet. Nejprve je potřeba… Read More »

Černý čaj jako podpora hubnutí?

V poslední době se pořád propaguje čaj zelený, ale černý čaj má rovněž řadu pozitivních vlastností, které oceníme nejen při hubnutí. Černý čaj pomáhá snížit krevní tlak Jedna z provedených lékařských studií prokázala, že již 3 šálky kvalitního černého čaje denně způsobily během několika měsíců prokazatelný pokles vysokého tlaku. Takže pokud vysoký tlak nemáte, tak… Read More »

Zázrak jménem kardamom

Další akcelerátor vašeho hubnutí je tady – zázrak KARDAMOM Co je kardamom? Někdy se píše také kardamon, ale správně je prý kardamom. Na čem ale záleží, jsou jeho účinky, které byly považovány ve staré Číně za zázračné. Kardamom není u nás tak používaný, ale v indické, arabské a čínské kuchyni ano. Je to velice aromatické… Read More »

Víte, jak vám fenykl pomůže při hubnutí?

Už jste slyšeli o akcelerátorech hubnutí? Další z akcelerátorů hubnutí – FENYKL Fenykl přímo tuky nespaluje, ale funguje tam, kde řada lidí vzdává zdravý jídelníček. Co se děje při změně stravování Představte si, že nadšeně změníte jídelníček a začnete jíst spoustu zeleniny – ke každému jídlu zeleninový salát, pak si začnete dávat velké saláty jako… Read More »

Zelený čaj mezi urychlovači hubnutí

Víte, že existují látky obsažené v rostlinách, které patří mezi tzv. AKCELERÁTORY? To znamená, že urychlují hubnutí. Mohou to dělat různě. Zrychlovat metabolismus, snižovat únavu, zlepšovat vstřebávání živin, působit proti trávicím problémům vzniklým při změně stravy, snižovat chutě nebo pocit hladu atd. Určitě je dobré tyto urychlovače znát. Zelený čaj Podíváme se na zelený čaj.… Read More »

Co akceleruje vaše hubnutí? Jak fungují urychlovače?

Hubnutí nejde tak rychle, jak by se vám líbilo? Pokud nemáte nereálná očekávání (třeba 10 kilo za týden), tak vám mohou pomoci bylinky a látky, které se označují jako akcelerátory = urychlovače. Co dělají akcelerátory? Různým způsobem pomáhají podporovat hubnutí, ovšem celou práci za vás neudělají. Podstatně však pomohou, pokud je vaše strava v souladu… Read More »