Proč se vám dosud nepodařilo zhubnout? 4 nejčastější důvody.

Pořád se snažíte. Děláte, co můžete. Jíte zeleninu, cvičíte, vyhýbáte se sladkostem, přemáháte chutě… Snažíte se stále o optimistický přístup, zrcadlu denně vykládáte, jak milujete svoje tělo… A nic. Vaše tělo se zaseklo. Zase ta váha neukázala ani deko dole. Proč se nedaří zhubnout? Proč se vám nepodařilo zhubnout vůbec nic? Víte co? Každý, s… Read More »

Jak začít hubnout a jak vytrvat?

Jak začít hubnout? Jak začít hubnout a jak vytrvat? Tento dotaz jste mi poslali a já ráda odpovím. Protože to je přesně to téma, co já se svými klienty řeším prakticky denně již od roku 2003. Pomáhám jim začít hubnout, nastavit realistický plán, vytrvat dostatečně dlouhou dobu, dosáhnout výsledků a výsledky udržet. Nejprve je potřeba… Read More »

Černý čaj jako podpora hubnutí?

V poslední době se pořád propaguje čaj zelený, ale černý čaj má rovněž řadu pozitivních vlastností, které oceníme nejen při hubnutí. Černý čaj pomáhá snížit krevní tlak Jedna z provedených lékařských studií prokázala, že již 3 šálky kvalitního černého čaje denně způsobily během několika měsíců prokazatelný pokles vysokého tlaku. Takže pokud vysoký tlak nemáte, tak… Read More »

Zázrak jménem kardamom

Další akcelerátor vašeho hubnutí je tady – zázrak KARDAMOM Co je kardamom? Někdy se píše také kardamon, ale správně je prý kardamom. Na čem ale záleží, jsou jeho účinky, které byly považovány ve staré Číně za zázračné. Kardamom není u nás tak používaný, ale v indické, arabské a čínské kuchyni ano. Je to velice aromatické… Read More »

Víte, jak vám fenykl pomůže při hubnutí?

Už jste slyšeli o akcelerátorech hubnutí? Další z akcelerátorů hubnutí – FENYKL Fenykl přímo tuky nespaluje, ale funguje tam, kde řada lidí vzdává zdravý jídelníček. Co se děje při změně stravování Představte si, že nadšeně změníte jídelníček a začnete jíst spoustu zeleniny – ke každému jídlu zeleninový salát, pak si začnete dávat velké saláty jako… Read More »

Zelený čaj mezi urychlovači hubnutí

Víte, že existují látky obsažené v rostlinách, které patří mezi tzv. AKCELERÁTORY? To znamená, že urychlují hubnutí. Mohou to dělat různě. Zrychlovat metabolismus, snižovat únavu, zlepšovat vstřebávání živin, působit proti trávicím problémům vzniklým při změně stravy, snižovat chutě nebo pocit hladu atd. Určitě je dobré tyto urychlovače znát. Zelený čaj Podíváme se na zelený čaj.… Read More »

Co akceleruje vaše hubnutí? Jak fungují urychlovače?

Hubnutí nejde tak rychle, jak by se vám líbilo? Pokud nemáte nereálná očekávání (třeba 10 kilo za týden), tak vám mohou pomoci bylinky a látky, které se označují jako akcelerátory = urychlovače. Co dělají akcelerátory? Různým způsobem pomáhají podporovat hubnutí, ovšem celou práci za vás neudělají. Podstatně však pomohou, pokud je vaše strava v souladu… Read More »

Problém vnitřního tuku

Máte hodně vnitřních tuků? Vnitřní tuk není jen záležitost lidí s nadváhou či obezitou. Týká se i jinak hubených osob. Cítíte se vyčerpaní, unavení, bez života? To může být způsobeno právě vnitřním tukem. Bolí vás občas hlava a nevíte proč? Máte zažívací problémy – dlouhodobě nebo často zácpu nebo průjem, nadýmání, plynatost atd? Máte kožní… Read More »

Odstraňte zlozvyky, které vám brání zhubnout.

Pokud jste nespokojeni se svým tělem, možná jsou zde určité faktory, které vám brání zhubnout a dosáhnout vysněné postavy. Samozřejmě zde nebudeme mluvit o lidech, kteří mohou sníst cokoliv v jakmkoliv množství, dělat cokoliv je napadne a stále vypadají úchvatně. Budeme mluvit o většině z nás, kteří to štěstí nemají. Existuje mnoho lidí, kteří pro… Read More »

Jak vyhnat svůj vnitřní tuk?

Vnitřní tuk se snadněji v těle vytvoří, než odbourá. Pokud chcete svůj vnitřní tuk snížit na zdravou míru, je potřeba začít správně se stravovat. Co funguje? Jíst malé porce v průběhu dne. Je potřeba naplánovat celkové zhubnutí nadváhy a nesnažit se hubnout nárazově. Zaměřit se na aerobní a kardio cvičení a intervalový trénink. Nezapomenout ani na… Read More »