O mně

Jmenuji se Blanka Roučková a od roku 2003 se věnuji poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Jednak ze své zkušenosti a také při práci s klienty jsem pochopila, že správně fungovat může pouze správně vyživený organismus. Pokud tělu něco chybí, časem se to někde projeví a něco přestane fungovat.

Nejen že při správné a vyvážené výživě nemám problém udržovat svoji váhu (mimochodem ve svých 47 letech mám váhu jako v 18 letech, dokonce bych řekla, že celkově je moje postava pevnější), ale cítím se stále v kondici, netrpím únavou. S tím se velmi často setkávám u svých klientů, že jsou velmi unavení, trpí bolestí hlavy, různými zažívacími problémy (i když třeba ani velkou nadváhu nemají) a to jsou věci, jejichž společným jmenovatelem je nevyvážená výživa.“

Co rozhodně oceníte na konceptu hubnutí

👍 Jednoduchost

Individuální plán vyvážené výživy sestavený na míru. Jednoduše zapadne do vašeho životního rytmu a denního režimu.

☺ Srozumitelnost

Jasný a srozumitelný plán. Žádné komplikace a složitosti. Řešení, které vám bude vyhovovat. Jsem tu pro vás a vše potřebné vám srozumitelně vysvětlím.

💚 Viditelné výsledky

Vydáte se na cestu a budete chtít brzy vidět, že vede správným směrem. Již po týdnu aplikace stravovacích plánů s doplněním vyvážené výživy ucítíte výsledky.

🍎 Další vzdělávání

Pravidelné konzultace s poradcem, pravidelné tipy na zdravé stravování zaměřené sezónně, zajímavé informace v rámci naší podpory pro klienty. Online podpora – tipy, recepty. Cílem je umět do budoucna váhu udržet.

🔆 Dlouhodobá péče

Wellness poradce Vám pomůže se správnou aplikací konceptu stravovacích plánů a dosažení úspěšných výsledků. Jsem k dispozici po celou dobu, kterou budete potřebovat. Informační a vzdělávací wellness portál je k dispozici neustále.

➕ Bonusy

Kurz správného stravování. Naučíte se orientovat v běžně dostupných potravinách, získáte informace z oblasti správného stravování, což vám pomůže dosáhnout výsledků efektivněji a rychleji a výsledky dlouhodobě udržet. Pravidelné zasílání měsíčních tipů pro zdravý životní styl.

Konzultace k hubnutí zahrnuje:

  • analýzu stavby těla na počítači nebo s měřením na speciálním přístroji,
  • rychlou revizi stávajícího jídelníčku,
  • vysvětlení principů zdravého hubnutí,
  • návrh individuálního stravovacího plánu,
  • návrh vhodného pohybového režimu.

Cena konzultace – ZDARMA! Využijte této možnosti.

Vyplňte formulář pro nezávaznou konzultaci zde.